Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde

Dobro dosli na forum REBELDE
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Obavestenje za neregistrowane!

Ići dole 
AutorPoruka
Dulce Maria
Admin
Admin
Dulce Maria


Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.01.2008

Obavestenje za neregistrowane! Empty
PočaljiNaslov: Obavestenje za neregistrowane!   Obavestenje za neregistrowane! Icon_minitimeČet Jun 19, 2008 2:25 pm

Neregistrowani clanovi (gosti) ne maju prava da rekamiraju svoje forume u temi chat za neregistrowane.Nadam se da se ne ljutit posto cu otvoriti novu temu gde svi gostim mogu reklamirati svoje forume,sajtove i blogove.
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde.niceboard.net
dul
Gost




Obavestenje za neregistrowane! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za neregistrowane!   Obavestenje za neregistrowane! Icon_minitimePet Jun 20, 2008 4:55 pm

ok!!!!hoces da me aktiviras???ja sam se regovala!!!!!!hajde pliz!!!!!aktiviraj me!!!!!!! Dulce i Chris
Nazad na vrh Ići dole
dul
Gost




Obavestenje za neregistrowane! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za neregistrowane!   Obavestenje za neregistrowane! Icon_minitimePet Jun 20, 2008 4:58 pm

hajde pliz!!!!nick mi je *Dulce Maria* plizic!!!!!aktiviraj me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
dul
Gost




Obavestenje za neregistrowane! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za neregistrowane!   Obavestenje za neregistrowane! Icon_minitimePet Jun 20, 2008 5:00 pm

hoces????hajde neka me neko aktivira!!!!!!na ovaj extra rorum!!!!ako ima koga???pliz!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavestenje za neregistrowane! Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje za neregistrowane!   Obavestenje za neregistrowane! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenje za neregistrowane!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavestenje!
» Obavestenje!
» Obavestenje!
» Obavestenje!
» Obavestenje!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde :: Zabava :: Za neregistrovane-
Skoči na: