Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rebelde

Dobro dosli na forum REBELDE
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Chat za neregistrovane

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dulce Maria
Admin
Admin
Dulce Maria


Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.01.2008

Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 6:18 pm

Ovde mogu da kuckaju i neregistrovani Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde.niceboard.net
Adi
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeNed Mar 16, 2008 8:55 pm

ima li koga??
Nazad na vrh Ići dole
dulcefan
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 4:37 pm

cao ja sam maja obozavam dul
forum je vrh ali ne mogu da se regujem
pisacu u ovoj temi za goste
Nazad na vrh Ići dole
dulce
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 3:03 pm

ola svima!!!! lol! Dulce i Chris
Nazad na vrh Ići dole
dulcefan
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 4:05 pm

ola
Nazad na vrh Ići dole
milic@
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: slike i ostalo   Chat za neregistrovane Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 5:49 pm

CAO svima!!!!!!!!! Welcome


Ima li ko da se dopisuje Question Question Question

[img]290-93[1][/img]




[img]2-28[1][/img]
Nazad na vrh Ići dole
dulce
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 5:14 pm

ola...dulcefan znam te ja sa onog plavog 4uma o rbd-u tamo se mi igramo ma znas...aj pliz daj mi adresu ja je izgubila... Kiss Dulce i Chris Maite Anny Lupita Rebelde forever Anahi Meda
Nazad na vrh Ići dole
REBELDIT
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 8:47 pm

OLA QUE HAY Lupita Welcome
Nazad na vrh Ići dole
*FensiPantalonice*
Pocetnik
Pocetnik
*FensiPantalonice*


Broj poruka : 13
Location : Tu i tamo...
Datum upisa : 29.04.2008

Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimePet Maj 09, 2008 3:30 pm

De ste ljudi?pa jel ovo forum ili groblje pa nema nikoga na forumu?pa cak i na groblju ima duhowa,ali ovde nema ni toga.ajde ljudi(ili duhovi Smile )daj nesto bar napisite...
...........necu da budem jedini duh na ovom forumu............... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
dul
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 5:43 pm

pa evo neces biti sama!!!ja cu se regovati!!!odnosno jesam!!!ali nema ko da me aktivira!!!pa nemogu da pristupim!!!!sta ti???evo ja bas nis...... Dulce i Chris
Nazad na vrh Ići dole
dul
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 1:05 am

evo pokusala sam vec 1000000000000 puta i nista... Sad ...nemogu da pristupim!!!!!!!!!!!!!treba neko od admina da me aktivira!!!!!!!!!ali kako vidim to se nece nikad desiti...posto si ti i ja jedine ovde....duhovi....pa tako da cu morati pisati ovde nazalost!!!!!!! Sad bas mi je zao!!!!a bas sam htela da ti pravim drustvo tu na grobju...hehe....nazalos samo kao gost Sad !!!!!!!!!ali dolazicu ja stalno tu u temu pa neces biti sama!!!otvori tu temu za igranje pa se mozemo igrati....i postavljati slike od rbd ako hoces Surprised lol!
Nazad na vrh Ići dole
anny
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: cao   Chat za neregistrovane Icon_minitimePet Maj 30, 2008 12:50 pm

Princess razigrani meda afro IMALI KOGA Question Question Exclamation affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
ichy cra
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimePon Jun 09, 2008 1:20 am

Caos! Forum vam je extra !
razigrani meda
Nazad na vrh Ići dole
anydulma
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: slike iz serije rebelde   Chat za neregistrovane Icon_minitimePon Jun 16, 2008 11:20 pm

rbd su pevali na izboru za mis sveta.evo gifa Maite
takodje su snimali reklamu za pepsi Anny
dulce i kristofer su zajedno Dulce i Chris
any i poncho jos uvek nisu zajedno Mia i Migel
maite perroni se slikala za mnoge reklame pa novinari obozavaju da razgovaraju sa njom Lupita
rebelde je najbolja serija na svetu Rebelde forever
anny is a princess Princess
uradili su extra spot za nuestro amor Anahi
Nazad na vrh Ići dole
dul
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimePet Jun 20, 2008 5:04 pm

hoce li me neko aktivirati??pliz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
mala_swa
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 11:18 pm

Placi... Mozda se neko smiluje pa te aktivirati... Zar njima nije u interesu da imaju sto vise clanova... Laughing geek
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin
Dulce Maria


Broj poruka : 104
Datum upisa : 02.01.2008

Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimeSub Avg 23, 2008 4:25 pm

ako si se registrovala onda si aktivirana kazi mi tvoj nick
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde.niceboard.net
G@G@ ;))
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimePon Avg 25, 2008 12:43 am

Ima koga??? afro Dulce i Chris
Nazad na vrh Ići dole
jovana
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: cao ima li koga   Chat za neregistrovane Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 12:59 pm

Nazad na vrh Ići dole
Robertit
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Alo ljudi?!   Chat za neregistrovane Icon_minitimePon Sep 08, 2008 3:57 pm

Ej ljudi, jeste bili na koncertu? Baš mi je žao što Maite nije bila!
Kažu da snima neku seriju, pa zato nije bila. Crying or Very sad

Inače, ko hoće da se dopisuje? Da, i imam jedno pitanjce: Da li se RBD raspadaju?
TO BI DEFINITIVNO BIO UŽAS!!!!

Pozz za sve!
Rebelde forever
Nazad na vrh Ići dole
sandra
Gost




Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitimePon Jan 12, 2009 6:05 pm

caosss,sta se radi?ja imam odgovor na tvoje pitanje,da na zalost se raspadaju. Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chat za neregistrovane Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za neregistrovane   Chat za neregistrovane Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chat za neregistrovane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» za neregistrovane!OBAVEZNO!!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde :: Zabava :: Za neregistrovane-
Skoči na: